Založ si blog

Zaregistrovala som sa na pokeci a potom to prišlo. .. ..

Všetci to poznáme. Sociálne siete sú fajn pokiaľ si píšeme s kamarátmi a ľuďmi ktorých poznáme. A potom sú tu zoznamky,  a ľudia ktorých nepoznáte, a neviete s kým si píšete. Tento článok je reakcia na vlogerku “ Dejepis inak“ ktorá sa tam zaregistrovala ako 13 ročné dievča a ktorá dopadla asi rovnako ,ako väčšina dievčat dopadne na pokeci. No proste bola zhrozená, tak ako som aj ja .

Musím upozorniť, že tento článok bude obsahovať  trochu vulgárnejší text  , za čo sa ospravedlňujem ale tak to naozaj bolo a meniť to nechcem, aby ste videli čo sa naozaj deje aj tu na Slovensku .

Tiež som tam zaregistrovaná a preto sa chcem podeliť so skúsenosťou  . Som tam  pod prezývkou , všetko čo tam mám je o mne , dokonca tam mám aj svoju vlastnú fotku aj vek .  Stačí ,že sa tam len prihlásim, nepíšem do žiadnej  miestnosti nič, a už mi príde pár správ. Všelijaké vekové kategórie od 16 do 60. Prevažne muži , občas aj ženy . Pokiaľ to nie je fake profil , a nie je to len ďalší muž, ktorý sa schováva za profilom ženy .

Tak teda som tam.  Keď sa ozývajú muži 40 plus , že sa chcú stretávať so mnou ako 22 ročnou , je to pre mňa dosť nepríjemné pretože môj otec má 43 . Tak im odpíšem, či by sa im páčilo ,keby toto nejaký chlap v ich veku, písal ich deťom . Odpoveď : “ Deti nemám, pýtam sa teba , alebo prečo sem ťaháš moje deti“. Pointa im ušla a ego nepustí . Ale myslím si ,že keby mu chlap v jeho veku otravuje dcérku, tak si ho podá.

Ďalšia kategória sú správy typu , pošleš mi fotky? Alebo on pošle svoju nahú .  Ideš na skype ? Si zadaná ( akože keby nie, tak si ma plánuješ vziať za ženu už po dvoch správach) ? Nepredala by si mi tvoje použité spodné prádlo?  Dáme sexstretko za odmenu pre teba ? Ohodnotíš mi ho? Spravíš mi “ rukolu“ za 100€?  Chceš si zarobiť ( hľadaj súvis so sexom a iné prasačiny) ?   Ale no fuj!!

Akože jasné ,brigáda by sa zišla, predsa len chudobný študent, ale je ten inzerát aj na profesii?

Neviem prečo sa tí ľudia takto správajú, obzvlášť k ľuďom ktorých nepoznajú. Je to tou anonymitou? To, že sa niekto nevie správať a že znie ako úplný úchyl , za anonymitu neskryje. Alebo je to tým ,že im veľa žien, dievčat vyhovie alebo predtým vyhovelo?  Najviac ma udivuje skupina chlapov okolo 30- 50 ktorým absolútne nevadí ,a ešte majú to sebavedomie ,že píšu omnoho mladším ženám , niekedy aj 13-17 ročným. Páni , to  je ale trestné.

 

Byť zaregistrovaná na pokeci, je pre ženu skôr ako za trest, pretože si z nej každý druhý robí len objekt . Malo by sa to nejako kontrolovať lebo to, že si ho zablokuješ a nahlásiš ,nič nevyrieši ,lebo si spraví  ďalší nick  .

 

Mňa by len zaujímalo ,že keby to doma vedeli ,čo títo ľudia stvárajú na internete a ako sa správajú , či by na nich boli  hrdí ,alebo sa za nich hanbili.

 

Preto si dávajte pozor na to,  s kým si píšete , aké  informácie komu odovzdávate . Hlavne ak viete ,že sú tu registrované aj vaše deti , porozprávajte sa s nimi o tom, aby nenaleteli nejakému pedofilovi.

 

 

 

Alojz Hlina, KDH

NAŽIVO: KDH predstavuje ďalšiu posilu kresťanského sveta

18.09.2019 12:00

Mimoparlamentná strana KDH predstavuje novú osobnosť, ktorá má posilniť kresťanský svet strany.

peňaženka, peniaze, eurá

Viac v peňaženke. Nezdaniteľné minimum sa zvýši

18.09.2019 11:50

Nezdaniteľná časť základu dane sa od budúceho roka zvýši z 19,2-násobku na 21-násobok sumy platného životného minima.

USA-SECURITY/SNOWDEN

Snowdena sa pokúšala naverbovať ruská FSB, ten ponuku odmietol

18.09.2019 11:50

V rozhovore pre agentúru Interfax to potvrdil ruský právnik Anatolij Kučerena, ktorý v Rusku zastupuje Snowdenove záujmy.

vlak, rušeň, železnice, siemens, vectron

ZSSK zaplatili cestujúci 60 miliónov, najviac od zavedenia vlakov zadarmo

18.09.2019 11:48

Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK) dosiahla za osem mesiacov tohto roka tržby z prepravy cestujúcich vo výške 60,57 mil. eur.

kristybwinter

Naučte človeka chytať ryby a bude mať čo jesť do konca života. Dajte človeku rybu, ktorú ulovil niekto iný a bude vás voliť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1
Celková čítanosť: 2357x
Priemerná čítanosť článkov: 2357x

Autor blogu

Kategórie

Archív